Nasi instruktorzy

anna makowiecka
Anna Makowiecka

ANIA

To niezwykle charyzmatyczny instruktor. Tańczy od 16 roku życia i kocha to co robi. A że przy tym uwielbia ludzi, jest dla swoich uczniów nieskończenie cierpliwa. Jej wyjątkowo metodyczny sposób prowadzenia zajęć sprawia, że uczestnicy już po pierwszych zajęciach zakochują się w tańcu. Poczucie humoru zjednuje jej sympatię ludzi i pomaga rozładować napięcie – to ważne zwłaszcza dla nieśmiałych! Jest solidnie przygotowana do pracy pod kątem wiedzy warsztatowej. Dzięki tanecznemu doświadczeniu i wykształceniu pedagogicznemu potrafi zaangażować każdego i każdemu pomoże przetrwać najtrudniejsze (zazwyczaj pierwsze) chwile.


piotr makowiecki
Piotr Makowiecki

PIOTR

Poukładany zwolennik planowania, zawsze idealnie przygotowany do zajęć. Kocha uczyć ludzi – to jego największa pasja. Szybko oswaja nieśmiałych, więc jest idealnym przewodnikiem dla początkujących – nauczy tańczyć dosłownie każdego. Uczy wielu rodzajów tańca, m.in. disco dance, rnr, boogie woogie, jazz, hiphop i rock & roll. Jego podopieczni to wielokrotni mistrzowie Polski w wielu kategoriach,  do dziś startują w turniejach w kraju i za granicą. Ludzie z jego ekipy po raz pierwszy w kraju wyjechali na zagraniczne turnieje boogie woogie, zajmując 6 miejsce na mistrzostwach Europy i 5 miejsce na mistrzostwach świata!

Piotr nawiąże dobry kontakt z każdym – zarówno dorosłym, jak i dzieckiem. Przez jego szkołę tańca przewinęło się łącznie ok 5 tys. tancerzy.
Wychowankami Piotra są m.in: Anna Jujka YOUYA, Jacek Gumienny – trener największego klubu boogie w Polsce (m. Chełm), Michał i Weronika Kwiatkowscy – założyciele i nauczyciele klubu SHIM SHAM (lindy hop).