Pierwszy taniec – najpiękniejszy, najważniejszy…

Ślub i wesele to nie tyko radość – to też mnóstwo pracy i stresu. Dzięki nam możecie mieć o jeden spory stres mniej: z naszą pomocą pierwszy taniec pójdzie wam jak z płatka. Wiele par przyznaje, że pierwszy taniec je stresuje: trzeba wyjść na środek pustego parkietu i zatańczyć, podczas gdy wszyscy zaproszeni goście patrzą tylko na was! Trzeba poradzić sobie ze śliskim parkietem, długą suknią, butami na szpilce, welonem – a do tego nie zgubić z oczu partnera czy nie nadepnąć partnerce na brzeg sukni czy jej trenu… Z nami te wszystkie troski staną się nieaktualne – pomożemy wam we wszystkim.

  • Pomożemy dobrać muzykę do takiego tańca, który najlepiej pokaże, co potraficie (albo pomoże ukryć to, czego nie potraficie) – albo dobrać taniec do muzyki, jeśli macie tu zdecydowane preferencje;
  • Pomożemy wypracować specjalną choreografię, dopasowaną do możliwości tancerzy oraz sali;
  • Nauczymy kroków, połączymy je w zestawy;
  • Pomożemy odkryć, w jakiej formie tańca będziecie się czuć najswobodniej;
  • Jeśli zechcecie, pomożemy w przeprowadzeniu “próby kostiumowej” – czyli przećwiczymy z wami pierwszy taniec już w pełnym, ślubnym rynsztunku.

Podczas przygotowań do ślubu dbacie o każdy szczegół: stroje, zaproszenia, dekoracje, menu, orkiestra, sala, limuzyna… Ciężko pracujecie nad każdym detalem, bo chcecie, by wszystko było idealnie i by ten dzień naprawdę był najpiękniejszym dniem w życiu. Dlaczego zostawić przypadkowi pierwszy taniec? Niech ten pierwszy moment, kiedy on bierze ją w ramiona, a kibicuje im cała sala – niech ten moment będzie perfekcyjny, swobodny i pełen czystej radości. Bez patrzenia pod nogi, liczenia kroków i napiętych nerwów, przez które z trudem słyszycie muzykę.

Pierwszy taniec nie musi być straszny i wcale nie trzeba się go bać. A przy odrobinie wysiłku i fantazji może po prostu zachwycać! Zobaczcie, jak pięknie i pomysłowo może wyglądać ten pierwszy, najważniejszy i najwspanialszy taniec:

– Tutaj weselna (i całkiem udana) kopia choreografii z filmu Dirty Dancing:

– A tutaj brawurowy weselny jive, oklaskany przez gości:

Brzmi fajnie? Odezwij się do nas po szczegóły: kliknij tutaj!